neljapäev, 9. oktoober 2014

TOP 3 Seks Tutvumisportaalid Eestis

1. Teeme Seksi 

Kohal number üks Eesti tutvumisportaalidest on Teeme Seksi - Eesti kõige suurem ja mugavam tutvusportaal. Portaalis on üle saja tuhande liitunud kasutaja, kes otsivad tutvusi seksuaalsetel eesmärkidel. Otsi meest, naist või paari, et seksida kahekesi või osaleda grupiseksis. Tutvuse loomine pole kunagi olnud nii lihtne kui praegu. Tasuta tutvumiskuulutused, mis viivad ka reaalse kohtinguni, sest kasutaja profiilis olevast informatsioonist saad hea ülevaate inimesest ning tema eesmärkidest. Sobiva partneri leidmine on vaid minutite küsimus, sest huvilised on online 24 tundi ööpäevas.

Mine Teeme Seksi leheküljele.

2. Sexbook 
Tutvumisportaalidest kohale number kaks jääb Sexbook. Sexbookis on veidi noorem kasutajaskond kui Teeme Seksi portaalis ning Sexbook on orienteerid rohkem kiiretele seks tutvustele.

Tutvumisportaali kasutajad kirjutavad:
"Otsiks siis sekskaaslast Rakveres või selle lähiümbruses.:)"
"Kas keegi tahaks paides või türil keppida ja suhu võtta üksteisel.... pind vajalik :P"
"Olen Tartu neiu....tahaks sexida!"

Sexbook on eriti populaarne tudengite seas, õhtuti on online mitu tuhuat kasutajat, kes otsivad uusi tutvusi, et kohtuda ja midagi mõnusat ette võtta.

Leia endale seks partner kohe! Külasta Sexbooki!

3. SexyPumas 
Tutvusportaal keskealiste ja vanemate naiste huvilistele! Nad on seksuaalselt kogemusterikkad ja võivad sind meeldivalt üllatada.

Puumad – nad on keskealised või vanemad kenad seksuaalselt aktiivsed naised, kes vajavad nooremaid armukesi.

Selliste suhete puhul võib olla vanusevahe 10-35 aastat. See kuidas võtavad puumanaised partneri omaks on eriline side midagi lihtsalt enneolematut ning kindlasti on lehekülg tutvumist väärt.

Mine SexyPumas leheküljele.


Kiirlaenud

Kommentaare ei ole :

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.